Piwa dostępne

w Kauflandzie

Lista piw Brokreacji, które aktualnie znajdziesz na półkach sieci Kaufland. Przygotowaliśmy dla Ciebie produkty, które odkryją przed Tobą nowe smaki i pozwolą zakochać się w piwnym rzemiośle.

UWAGA! Nie wszystkie piwa będą dostępne w każdym sklepie.
Przewidywana dostępność na podstawie daty dostawy.

The Dancer

Witbier

EKST. 13 Plato

ALK. 5,2% obj.

IBU: 20

Jedno z najpopularniejszych piw rodem z Belgii. Tamtejsze piwowarstwo ukochało drożdże produkujące mnóstwo estrów i fenoli, dlatego Witbier pachnie przyprawami korzennymi, brzoskwiniami i morelami. Dodatkowo na jego smak mają wpływ dodatki: kolendra, skórki pomarańczy u cytryn oraz rumianek. Taki zestaw gwarantuje perfekcyjną pijalność i orzeźwienie, nie tylko w ciepłe dni.

Skład:

woda, Pszenica, słody: jęczmienny, owsiany, chmiel: Lubelski, przyprawy: skórki słodkiej i gorzkiej pomarańczy Curacao, kolendra indyjska, rumianek, drożdże

Strawberry

Strawberry Milkshake IPA

EKST. 15 Plato

ALK. 5,5% obj.

IBU: 40

Niezwykle bogate, owocowe połączenie nowofalowego IPA, nadającej słodyczy laktozy i soczystych truskawek. Umiejętnie łączy rześką goryczkę z łagodną nutą owoców.

Skład:

woda, słody: Pale Ale, Żytni, Płatki owsiane, chmiele: Simcoe, Tomahawk, drożdże, dodatki: laktoza, pulpa z truskawki

German Classic Styles

Dortmunder

EKST. 12 Plato

ALK. 5,5%

IBU: 30

Jasne, słodowe piwo, będące jednym z prekursorów lagerowej rewolucji w Niemczech. Jego najbardziej znanym wyróżnikiem jest mineralność, którą styl zawdzięcza wodzie w Dortmundzie. Z uwagi na to bywa kwaskowe na finiszu. Poza tym spotkamy w nim aromaty chlebowe, niekiedy orzechowe, a także delikatne akcenty ziołowe od chmielu.

Skład:

woda, słód jęczmienny pilzneński, chmiele Saaz, Magnum, drożdże

German Classic Styles

Helles Bock

EKST. 17 Plato

ALK. 7,3%

IBU: 30

Jaśniejsze wcielenie niemieckiego Koźlaka, które – mimo swojej mocy – wyróżnia się pijalnością. Tradycyjnie jest stylem sezonowym, serwowanym późną wiosną i wczesnym latem. Cechuje się umiarkowaną słodowością, wśród której dominują nuty chlebowe, biszkoptowe, rzadziej karmelowe. Chmiel delikatnie przebija się pod postacią akcentów ziołowych.

Skład:

woda, słody jęczmienne: pilzneński, monachijski i melanoidynowy, chmiel Magnum, drożdże

German Classic Styles

Helles Bock

EKST. 12 Plato

ALK. 5,6%

IBU: 30

Ciemne, słodowe piwo o bardzo długiej tradycji warzenia – niektóre źródła podają nawet czasy celtyckie. Współczesna wersja pochodzi z XVI wieku z Turyngii i wyróżnia się mocnym aromatem ciemnego pieczywa, mocno palonej kawy oraz czekolady. W aromacie pojawiają się także nuty chmielowe: zioła, kwiaty i przyprawy korzenne.

Skład:

woda, słody jęczmienne: pilzneński, monachijski Caraaroma, Carafa I, chmiele Saaz i Magnum, drożdże

The Best Homebrewer

American IPA

EKST. 15 Plato

ALK. 6.1%

Zwycięskie piwo konkursu Uwarz Sobie z Kauflandem. Uwarzone w kooperacji z piwowarem domowym, Kamilem Pasierbikiem. Zdobyło nasze uznanie kapitalnym aromatem chmielowym, gładkością i wyrazistą goryczką przypominającą początki rewolucji. Czas, by zachwyciło i Ciebie!

Skład:

woda, słody jęczmienne: Pale Ale, pilzneński, słód pszeniczny, płatki owsiane, płatki orkiszowe, chmiele: Simcoe, Idaho 7, Sabro, Zythos, CTZ, Cashmere, drożdże

The Best Homebrewer

Tea IPA

EKST. 14 Plato

ALK. 6.4%

Zwycięskie piwo konkursu Uwarz Sobie z Kauflandem. Uwarzone w kooperacji z piwowarem domowym, Waldemarem Mudrykiem. Podbiło nasze serca świetnym wpleceniem orzeźwiającej herbaty w doskonale skomponowane IPA z nowofalowymi chmielami. Teraz ujmie także i Ciebie!

Skład:

Skład: woda, słody jęczmienne: pilzneński, wiedeński, Carapils, płatki owsiane, chmiele: Chinook, Citra, Amarillo, Nelson Sauvin, herbata Earl Grey, drożdże

The Best Homebrewer

Fruit Hefeweizen

EKST. 12 Plato

ALK. 5,4%

Zwycięskie piwo konkursu Uwarz Sobie z Kauflandem. Uwarzone w kooperacji z piwowarem domowym, Michałem Polakiem. Zachwyciło nas idealnym balansem pomiędzy bazowym piwem pszenicznym, a użytymi owocami i subtelną dawką wanilii. Pora, by podbiło i Twoje kubki smakowe!

Skład:

woda, słody: pszeniczny i jęczmienne, sok z jeżyn, chmiel lubelski, ekstrakt waniliowy, drożdże

Zobacz nasze inne akcje


Czy masz ukończone 18 lat? Nie zachęcamy do spożywania napojów alkoholowych w ilościach, ktróre mogą mieć negatywny wpływ na zdrowie i społeczeństwo.